logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh

Mobile Marketing

Pay Per Click (PPC) Management

Conversion Rate Optimization

Email Marketing

Online Presence Analysis

Fell Free To contact Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus

1-677-124-44227

info@your business.com

184 Main Collins Street West Victoria 8007

Top

مزایای طراحی ریسپانسیو سایت در سئو

p

مزایای طراحی ریسپانسیو سایت در سئو

وب سایت با طراحی ریسپانسیو به وب سایتی می گویند که طراحی صفحات آن به گونه ای ست که بازدید از آن وب سایت برای مخاطبانی که از تلفن هوشمند ، تبلت یا دیوایس های مختلف استفاده می کنند ، بهینه سازی شده باشد. یک وب سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا ، نسبت به تغییر اندازه ی صفحه نمایش دستگاه مورد استفاده کاربر واکنش نشان می دهد

از مزایا و فواید طراحی سایت ریسپانسیو این است که صفحه نمایش را مطابق با نمایش در تمامی دستگاهها می سازد. با گسترش و تنوع سلایق خوانندگان مختلف برای خواندن اخبار بوسیله تمامی دستگاهها نظیر تبلت و گوشی هوشمند، اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو به شدت در حال افزایش است.

11

موارد زیراز مهم ترین مزایایی ست که می توان به آنها اشاره کرد:

پیشی گرفتن از رقیبان

به دلیل اینکه طراحی سایت ریسپانسیودر حال برداشتن قدم های نخست بسر می برد احتمال اینکه رقیبان شما از این ویژگی بهرمند باشند بسیار کم است. برخوردار بودن از این ویژگی به کار بران نشان می دهد که کار شما در همه زمینه ها حرفه ایست و همچنین بسیار جلوتر از رقیبان خود حرکت می کنید. در نظر داشته باشید که شما سایتی در اختیار دارید که نه تنها در تمام مانیتورها بلکه در همه ابزارهای موجود در بازار به زیبایی و بدون مشکل به نمایش درمی آید. همین مساله باعث پیشی شما از رقیبان می شود.

افزایش مخاطبان بوسیله استفاده از تبلت و تلفن همراه

افزایش برنامه های وب روی تبلت و تلفن همراه در این روزها به شدت رو به گسترش است.در گذشته ای نه چندان دورکاربران فقط با یک دستگاه به سایت ها دسترسی داشتند ولی امروزه امکان دسترسی به وب سایت ازطریق سیستم های مختلف به سادگی محیا می باشد و به همین دلیل بازارفروش تبلت رو به افزایش است وبه این معنی است که طراحی سایت ریسپانسیو بسیار اهمیت پیدا کرده است.

کاهش هزینه ها

قبل از اینکه ویژگی طراحی سایت واکنش گرا بوجود آید شرکت ها اگر می خواستند نسخه موبایل برای سایت خود طراحی کنند برای هر نوع ابزار یک قالب خاص طراحی می کردند. زیبایی قالب واکنش گرا نشان دهنده این است که وب سایتتان برای هر ابزاری که در بازار وجود دارد، خود را هماهنگ کرده و نیازی به طراحی دوباره قالب نیست. به عبارتی یک قالب برای تمام ابزارها پس از این سو به میزان قابل توجهی در هزینه ها صرفه جویی می شود .

کاهش زمان اجرای پروژه

در زمینه طراحی سایت مهمترین اصل از دیدگاه مشتریان زمان است. هنگامی که اجرای پروژه استارت می خورد از همان ابتدا قالبی طراحی می شود که در تمام ابزارها با سایزهای مختلف به خوبی نمایش داده می شود در نتیجه زمان به شدت کاهش خواهد یافت.

افزایش ترافیک سایت

 امروزه جمعیت افرادی که با موبایل خود به وب گردی می پردازند افزایش یافته است. تصور کنید اگر سایت شما در ابزارهای مختلف از جمله موبایل به خوبی به نمایش در نیاید، تعداد زیادی از کاربرانی که می توانید داشته باشید را از دست می دهید. پس شما می توانید هم اکنون که قصد سفارش یک سایت را دارید با کمی هزینه بیشتر، کاری کنید که تمام افرادی (با هر ابزاری) که وارد دنیای نت می شوند سایت شما را نیز بتوانند به بهترین شکل ممکن مشاهده کنند.

 از ایجاد محتوای تکراری بپرهیزید

هنگامیکه که دو نسخه سایت، یکی برای کامپیوترهای معمولی و یکی هم برای موبایل، در اختیار دارید. با توجه به اینکه این دو سایت، کاملا یکسان هستندزمانیکه روبات گوگل سایت شما سرمی زند پس از ایندکس کردن نسخه ابتدایی به سراغ نسخه موبایلی می رود و مطالب نسخه دوم را به عنوان تکراری می شناسد که این مسئله باعث کاهش رنکینگ سایت شما می شود. اما در صورتی که شما یک سایت واکنش گرا برای تمام ابزارها در اختیار داشته باشید تمام مطالبتان در همین یک سایت قرار خواهد گرفت و از ایجاد محتوای تکراری جلوگیری خواهد شد.

افزایش فروش و مدت زمانی که بازدید کننده در سایت می ماند

 با توجه به اینکه کاربران از کارکردن با طراحی سایت واکنش گرا لذت بیشتری می برند ناخواسته میزان توقف کاربر در وب سایت شما افزایش می یابد و از اطلاعات وب سایت نهایت استفاده را می برد واین عمل موجب معرفی بهتر خدمات شما می شود.

افزایش تجربه مرور آفلاین سایت ها توسط کاربر

قابلیت مرور آفلاین به این معنی است که سایت ها به راحتی قابل دسترس خواهند بود.برنامه های موجود وب HTML5 بسیار زیاد مورد استفاده قرار گرفته است هم زمانی که به اینترنت وصل هستید و هم زمانی که اینترنت شما قطع باشد

دیدگاهی وجود ندارد

فرستادن دیدگاه جدید

دو + 9 =