logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh

Mobile Marketing

Pay Per Click (PPC) Management

Conversion Rate Optimization

Email Marketing

Online Presence Analysis

Fell Free To contact Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus

1-677-124-44227

info@your business.com

184 Main Collins Street West Victoria 8007

Top

سئو

سئو

سئو در واقع جلب اعتماد گوگل از طریق اثبات مفید بودن سایت برای کاربر است. در همین راستا شرکت های طراحی سایت در چند سال اخیر از سئو برای بهبود کسب و کار مشتریان خود در دنیای اینترنتی استفاده می کنند. در واقع سئو اخیرا به عنوان یکی از پرطرفدارترین بخش ها در طراحی سایت ترویج پیدا کرده است.

متخصصان سئو با استفاده از راهکار های مختلف و شناسایی الگوریتم های جدید گوگل و همچنین با تولید محتوای خاص و منحصر به فرد در سایت، بهینه سازی سایت را انجام داده و موجب بهبود سئو سایت می شود. علاوه بر این دقت داشته باشید که سئو تنها از طریق تولید محتوای خاص اتفاق نمی افتد بلکه در هنگام طراحی سایت نیز باید نکات سئو رعایت شود تا سایت طراحی شده از پایه مطابق موتورهای جستجو باشد.

در حال حاضر تقریبا تمام شرکت های طراحی سایت خدمات سئو را ارائه می دهند اما از آنجایی که انجام این کار تا حدی تخصصی است بهتر است قبل از سفارش سئو راجع به مفهموم سئو و نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت طراحی سایت مورد نظر به اندازه کافی تحقیق به عمل آورید.

در نتیجه سئو به معنی فریب موتورهای جستجو نیست بلکه استفاده از مطالب خاص و طراحی سایت کاربر پسند است. با این کار موتور های جستجو سایت شما را به عنوان یک سایت مفید و کاربر پسند می شناسند در نتیجه رتبه سایت شما بالا رفته و در صفحه اول نتایج موتور جستجو نمایش داده می شود.

great-seo-video-training-course

فعالان عرصه تجارت الکترونیک، آوردن بیننده به سایت را برای موفقیت در دنیای وب و تجارت آنلاین ضروری می دانند. فرقی هم نمی‌کند که سایت چه می‌فروشد و چه خدماتی ارایه می دهد. اگر سایتی به دنبال فروش کالا یا خدمات و کسب درآمد یا محبوبیت است، باید بیننده داشته باشد.

کارشناسان خبره سایت برترین سئو به خوبی می دانند که فقط طراحی یک وب سایت، تضمینی برای آمدن بیننده به آن نیست بلکه باید بینندگان را از طریق تکنیکهای سئو جذب سایت کرد. بینندگان تنها به دنبال رفع نیازهای اطلاعاتی خود می باشند و وظیفه ندارند به هر قیمتی که شده سایت ما را بیابند. همان گونه که آمارها نشان می‌دهند موتورهای جستجوگر ابزار مناسبی هستند که خریداران به کمک آنها، کالا یا خدمات مورد نیاز خود را می‌یابند. البته تنها رده‌های بالای نتایج جستجو هستند که مورد توجه کاربران قرار می گیرند و آنها به سایت‌های لیست شده در این رتبه‌ها مراجعه می کنند. بسیاری از کاربران دریافته اند که در اغلب موارد ۱۰ رتبه اول نتایج جستجو می تواند خواسته آنها را برآورده کند و هنوز هم علاقه دارند که تنها ۱۰ سایت اول در نتایج جستجو را مرور کنند.

هدف کارشناسان ما از ارائه خدمات سئو کمک به کاربران گرامی جهت داشتن سایتی پویا و پربازدید جهت معرفی بهتر خدمات مجموعه به قشر وسیعی از مخاطبان آن مجموعه می‌باشد. شما هر کالایی که می‌فروشید و با هر صنفی از مشتریان که در ارتباط باشید، با کمک ما میتوانید به یک فرصت بازاریابی گسترده دست یابید و محصولات خود از طریق اینترنت به متقاضیان معرفی کنید.

لیست خدمات قابل ارایه سئو:
آنالبز وب سایت
آنالیز کلمات کلیدی
تغییر ساختار Layout
رفع لینکهای معیوب و مشکلات CSS
بهینه سازی تصاویر و حجم وب سایت
اضافه کردن Site Map
ایجاد وب مستر
اضافه کردن کدهای Google Analytics
افزایش ترافیک سایت
ارایه ابزار مانیتورینگ آنلاین بر روی موبایل )سیستم عامل اندروید(
ارایه گزارشات ترافیک به تفکیک موقعیت جغرافیایی، روز، هفته، سیستم عامل، دستگاه
افزایش رتبه الکسا
دریافت لینک از سایتهای دیگر
افزایش ترافیک سایت با روشهای پایدار و هدفمند
افزایش رتبه سایت در گوگل و سایر موتورهای جستجو

 

دیدگاهی وجود ندارد

فرستادن دیدگاه جدید

15 − 2 =