logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh

Mobile Marketing

Pay Per Click (PPC) Management

Conversion Rate Optimization

Email Marketing

Online Presence Analysis

Fell Free To contact Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus

1-677-124-44227

info@your business.com

184 Main Collins Street West Victoria 8007

Top

خدمات سئو و بهینه سازی سایت چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

خدمات سئو و بهینه سازی سایت چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

اگر قصد گسترش کسب و کار آنلاین خود را دارید، بدون شک تاکنون راه های مختلفی را برای افزایش فروش کالا و یا خدمات خود مطالعه و انجام نموده اید و حتماً به خوبی می دانید که یکی از مهمترینِ این راهها برای بهبود و بهتر دیده شدن کالا و خدمات ، به خدمت گرفتن دانش سئو است. در واقع وقتی از خدمات سئو سایت صحبت می کنیم، منظور به خدمت گرفتن شیوه هایی برای ارتقا رتبه سایت در موتورهای جستجو است. بد نیست بدانید چند دهه ای بیشتر از عمر موتورهای جستجو نمی گذرد و اولین موتور جستجو حدود سال ۱۹۹۰ با نام archie کار خود را در فضای اینترنتِ آن زمان آغاز کرد. موتور جستجویِ مطرحِ دنیا گوگل هم، در سال ۱۹۹۶ کار خود را شروع کرد و در این مدت توانسته دنیای انسان ها با اینترنت را دگرگون کند. به این ترتیب اگر قصد دارید رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو بالاتر ببرید، چاره ای نیست به غیر از اینکه دست به دامان شیوه های بهینه سازی سایت شوید. سئو (SEO) مخفف سه واژه (Search Engine Optimization) می باشد .

گوگل در مدت حضور خود توانسته اسم و رسم خوبی برای خود دست و پاکند و بد نیست بدانید در دنیا از یک اسم تجاری در صحبت های مردم به فعل تبدیل شده است. به این ترتیب کاربران به جای اینکه بگویند فلان کلمه را جستجو کن به یکدیگر می گویند فلان کلمه را گوگل کن!

چرا خدمات سئو امری تخصصی می باشد ؟

حتماً شما هم شنیده اید که قدیمی ها می گویند کار را به دست کاردان باید سپرد. این مثَل در خصوص بهینه سازی سایت شدیداً صدق می کند؛ چرا که اگر ساز و کار سئوی سایت و خدمات سئو را به اشتباه بنا کنید، حداقل ضرری که شامل شما خواهد شد از دست دادن وقت , انرژی و پول شماست . دیگر از جریمه های سنگین موتورهای جستجو برای وب سایتتان می گذریم که چه بلاهایی ممکن است برای دامنه و برندینگ شما , ببار آورد . بنابر این اکیداً توصیه می کنیم بی گدار به آب نزنید و در فرآیند بهینه سازی سایت با مشاورین متخصص سئو مشورت کرده یا اینکه کار را کاملاً به ایشان واگذار کنید و از خدمات سئو و دانش سئو این متخصصان استفاده نمایید .

seo_service

دیدگاهی وجود ندارد

فرستادن دیدگاه جدید

شانزده − هشت =